سمت سریال برنامه برنامه فوتبال خوزستان

سمت: سریال برنامه برنامه فوتبال خوزستان سینمایی لیست پخش برنامه های تلویزیونی

گت بلاگز سمنان دستگیری قاتل فراری در شاهرود

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری قاتل اتفاق امروز در این شهرستان در کمتر از 6 ساعت خبر داد.

دستگیری قاتل فراری در شاهرود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ سید مجتبی اشرفی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت : این فرد که صبحگاه امروز همسر خود را با شلیک سه گلوله به قتل رسانه و مادر همسرش را نیز مجروح کرده بود در حین فرار به وسیله پلیس شهرستان دستگیر شد.

عبارات مهم : مجروح
وی با اشاره به اتفاق صبحگاه امروز شاهرود افزود: این قاتل که یک جوان 28 ساله است صبحگاه امروز 14 اردیبهشت ماه با اسلحه شکاری خود به سمت همسر و مادر همسرش شلیک کرده که به فوت همسر و مجروح شدن مادر همسرش انجامید.

اشرفی با بیان اینکه وقوع این اتفاق صبحگاه امروز طی تماسی مردمی به فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان اعلام شد گفت: این گزارش از وقوع یک مورد تیراندازی در خیابان باغ زندان شاهرود خبر داده بود که متعاقب آن همکاران ما در محل وقوع اتفاق حاضر و پرونده ای در این راستا تشکیل دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه علت این اتفاق درگیری خانوادگی اعلام شده است افزود: پرونده ای در این راستا تشکیل و با هماهنگی قاضی پرونده بالافاصله جهت دستگیری قاتل اقدام شد.

سرهنگ اشرفی تصریح کرد: این قاتل 28 ساله به جرم قتل عمد همسر 26 ساله خود و مجروح کردن مادر همسرش مورد تعقیب قرار داده شد و با کارها پلیسی انجام شده است در کمتر از 6 ساعت قاتل در حالی که قصد متواری شدن داشت دستگیر شد.

وی افزود : این فرد که امروز همسر و مادر همسر خود را مورد نشانه قرار داده بود در حین فرار به سمت استان گلستان در محور مجن در ایستگاه ایست و بازرسی پلیس در این محور دستگیر و بعد از کارها انتظامی و قانونی، پرونده ای در این راستا تشکیل و بازجویی از وی جهت تکمیل پرونده ادامه دارد.

وی از اصلاح نسبی اوضاع عمومی مادر همسر این قاتل که در درگیری امروز مجروح شده است بود خبر داد و گفت: متاسفانه همسر این جوان در ساعات اولیه جان باخت ولی با تلاش پزشکان اوضاع مجروح این اتفاق بهتر شده است و در حال حاضر در بیمارستان شاهرود خوابیدن است.
انتهای خبر / ه

واژه های کلیدی: مجروح | پرونده | شاهرود | انتظامی | فرمانده انتظامی | دستگیری | قاتل فراری | شهرستان شاهرود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog